ABC typera – podstawy zakładów sportowych

Wiele osób ma w planach założenie konta w firmie hazardowej. Marzy Ci się obstawianie i wygrywanie pieniędzy w podmiotach bukmacherskich? Od czego tutaj zacząć? Jak można wpłacać pieniądze do tych firm? Jak zaś zagrać pierwszy kupon? Czy to wszystko jest w ogóle skomplikowane?

Jakie firmy bukmacherskie warto wybierać w pierwszej kolejności?

Dość dużo osób popełnia błąd w ramach tego zagadnienia. Po prostu są wybierane nieodpowiednie firmy bukmacherskie. Takie, które np. nie działają zgodnie z prawem. A niestety takich cały czas jest dość sporo na naszym rynku. Musisz wiedzieć, że Ustawa Hazardowa jasno sprecyzowała warunki, na jakich można legalnie działać na obszarze Polski. Na szczęście są rozmaite firmy bukmacherskie, które się do tego bez mrugnięcia okiem zastosowały. Gdzieniegdzie można jednak znaleźć firmy bukmacherskie, które nic sobie z tego nie robią. Warto oczywiście dodać, że odpowiednie instytucje walczą z takimi podmiotami. M.in. strony tych firm są blokowane itd. Przestrzegamy jednak przed tym aspektem. Musisz bardzo dokładnie wybrać podmioty hazardowe, w których finalnie się zarejestrujesz. Tak, by nie było żadnych wątpliwości, czy są one legalne. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie nie tylko wpłacać, ale także wypłacać pieniądze itd. Jak można sprawdzać te kwestie? Na stronie internetowej danego buka, np. na stronie jednego z największych bukmacherów w Polsce – STS. Ewentualnie możesz sprawdzać rankingi legalnych firm i na tej podstawie wybierać bukmacherów. W razie czego do Twojej dyspozycji jest także rejestr domen zakazanych. Tam też możesz zweryfikować, czy dany podmiot jest w 100% legalny.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak można wpłacić pieniądze, by skorzystać z bonusu na start?

Po dokonaniu wyboru czas na kolejne kroki. Na pewno będzie Ci zależało, by skorzystać z atrakcyjnego bonusu na start. Teraz wszystkie firmy bukmacherskie mają rozmaite promocje. Warto wybierać oferty po ich dokładnym przestudiowaniu. Zapoznaj się z regulaminem. Po to, by znać nie tylko swoje prawa, ale także obowiązki. Musisz wiedzieć, jakie są przede wszystkim warunki obrotu danym bonusem (minimalne kursy, akceptowane kupony, ewentualnie deadline na wykonanie danego zadania itd.). Jak zaś wpłacać pieniądze, by skorzystać z konkretnej promocji? Jedna oferta szczególnie wpadła Ci w oko? Na szczęście wyboru (pod kątem dostępnych metod) nie brakuje. Możesz skorzystać z własnego konta bankowego. Jak wybierzesz legalne firmy bukmacherskie, to nie ma żadnych przeszkód, aby tak się właśnie stało. Poza tym masz okazję wykonywać depozyty przy pomocy np. portfeli internetowych albo kart kredytowych itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak zagrać pierwszy kupon u bukmachera online?

Zarejestrowałeś się? Na konto wpłynęła pierwsza wpłata? Teraz czas na zagranie premierowego kuponu. Sam proces obstawiania w firmach bukmacherskich jest banalny. Nawet osoby, które wcześniej nie miały do czynienia z tym tematem, powinny sobie bezproblemowo poradzić. W pierwszej kolejności musisz znaleźć interesujące Cię wydarzenie. Potem należy kliknąć na dany typ. Co dzieje się dalej? Trzeba wpisać stawkę oraz zatwierdzić kupon. Jeśli będzie on trafny, to wygrana automatycznie trafi na Twoje konto (nie będziesz zatem musiał podejmować żadnych dodatkowych kroków).

Poprzedni artykułPoradnik dla nowych graczy
Następny artykułBetClic czy STS – kogo wybrać?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.