BetClic czy STS – kogo wybrać?

Trzeba zauważyć, że te podmioty hazardowe nie narzekają aktualnie na brak zainteresowania swoimi usługami. Masz zaś twardy orzech do zgryzienia? Nie wiesz, gdzie warto się zarejestrować? Może zatem najpierw przeczytaj nasz tekst? Dopiero potem podejmuj zaś wiążące decyzje w tym aspekcie.

Obstawianie wydarzeń sportowych jest bardzo uniwersalne

Grać (oferowane wydarzenia) możesz na szereg sposobów. Co oferuje na tym polu Betclic? Ta firma bukmacherska systematycznie się rozwija i idzie z duchem czasu. Możesz np. swobodnie obstawiać przez internet. Wystarczy tylko założyć konto. Gwarantujemy, że bez żadnego problemu uporasz się z wykonaniem tego właśnie zadania. Dodatkowo do Twojej dyspozycji jest aplikacja mobilna BetClic. Aby z niej skorzystać, musisz ją pobrać, a następnie zainstalować. Tak naprawdę wystarczy tylko krok po kroku wykonywać polecenia z instrukcji. Potem będziesz mógł zaś swobodnie obstawiać. Nawet będąc poza własnym domem albo mieszkaniem. Na co jeszcze możesz się zdecydować? Jeszcze więcej opcji ma w swojej ofercie STS. Nie ma problemu, by np. grać wydarzenia w punktach stacjonarnych. Do Twojej dyspozycji jest także strona internetowa. Jeśli założysz konto, to będziesz mógł obstawiać nawet we własnym domu lub mieszkaniu. Na co jeszcze możesz się zdecydować? To obstawianie dzięki aplikacji mobilnej. Tego typu narzędzia także są bowiem tutaj oferowane.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Betclic vs STS – oferowane bonusy na start

Co oferuje dla nowych użytkowników bukmacher Betclic? Ta firma bukmacherska zapewnia atrakcyjny cashback. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Warto wiedzieć, że w czasie zakładania konta musisz wpisać odpowiedni kod promocyjny „B550”. Jak to zrobisz, to potem (po dokonaniu premierowego depozytu) będziesz uprawniony do zainkasowania cashbacku do 550 PLN. Co przygotował zaś dla nowych Klientów bukmacher STS? Ten podmiot hazardowy oferuje m.in. bonus bez depozytu. Aby z niego skorzystać, należy założyć konto. W czasie wykonywania tej czynności musisz wpisać kod promocyjny „PEWNE25”. To wystarczy, aby potem zainkasować 25 PLN. Bez konieczności żadnej wpłaty. Na co jeszcze możesz się zdecydować? Główna promocja tego bukmachera to obecnie 100% do 1200 PLN. Sprawa jest tutaj prosta. Jeśli wpłacisz np. 500 PLN, to ta kwota zostanie podwojona.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie jest lepsza oferta do typowania?

Ogólnie zarówno Betclic, jak i STS rozpieszczają swoich Klientów na tej płaszczyźnie. W obu tych podmiotach hazardowych możesz bowiem typować rozmaite wydarzenia. Nie tylko sportowe, ale także polityczne, rozrywkowe itd. Bukmacher Betclic wyróżnia się np. tym, że do grania są dodatkowo walki w ramach Fame MMA. A może przede wszystkim interesują Cię aktualne zakłady w STS? Nie ma żadnego problemu, by obstawiać m.in. wydarzenia krótkoterminowe oraz długoterminowe. Zarówno Betclic, jak i STS oferują bogatą ofertę prematch, jak i live.

Gdzie warto się zarejestrować? Przez wielu ekspertów to STS jest uważany za najlepszego bukmachera na rynku. Betclic także ma jednak wiele zalet. Uważamy zatem, że warto posiadać konta w obu tych podmiotach bukmacherskich.

Poprzedni artykułABC typera – podstawy zakładów sportowych
Następny artykułJak typować w internecie? Kilka przydatnych informacji dla początkujących
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.