Oczywiście błędy niektórych bukmacherów mogą przynieść ci wymierne korzyści, jeśli nie jest to jakoś wyjątkowo rażący błąd. Na początku jest to ciężko rozróżnić, dlatego też dzisiaj przedstawimy Ci te błędy, które możesz wykorzystać do ogrania bukmachera!

Błędy bukmacherskie – jak je wykorzystać?

Pomyłki kursowe

Najczęstszym błędem popełnianym przez firmy bukmacherskie jest ustawienie nieprawidłowych kursów na dane wydarzenie – nie jest to nic nowego, ponieważ kursy na zakłady są zazwyczaj aktualizowane kilka razy na minutę. Pamiętaj jednak, że możesz z tego błędu skorzystać tylko wtedy, gdy nie zostanie zauważona różnica kursu.

Polega to mniej więcej na tym, że w przypadku, kiedy możesz to wykorzystać, bukmacher daje kurs na przykład 1,80 na wybrane przez Ciebie wydarzenie, podczas gdy inni oferują kurs 1,70 – co nie jest wielką różnicą, ale użycie tego błędu jest całkowicie legalne i nie ma dużej szansy na to, że korekta zostanie szybko zrobiona, bądź też że bukmacher cofnie ten zakład.

Inna sytuacja, z której nie warto jest korzystać, to na przykład ta, gdzie bukmacher popełnia poważny błąd przy podawaniu kursów (na przykład daje 15,00 zamiast 1,50 na dany wynik). Zazwyczaj jest to albo błąd ludzki, dlatego nie warto korzystać z tego wyjścia, ponieważ bukmacher po prostu wycofa Twój zakład i zwróci Ci pieniądze.

Jeśli dodasz takie wydarzenie do swojego zakładu AKO, będzie jeszcze gorzej. Może się wtedy okazać, że nawet jeśli pozostałe wydarzenia na kuponie są wytypowane przez ciebie w prawidłowy sposób, to i tak z powodu oczywistego błędu w zakładzie zostanie on wycofany. Nawet najlepsi popełniają ten błąd, jednakże jeśli chcesz na tym zarobić i nie chcesz przy okazji narazić się na zablokowanie konta przez legalnego bukmachera, to lepiej dla ciebie będzie, kiedy skorzystasz z przykładu numer 1.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Nieprawidłowo rozliczone kupony

Ostatnio a rynku gier coraz częściej pojawiają się nowe firmy oferujące zakłady. W większości przypadków są zmuszeni zatrudniać ludzi bez odpowiedniego przeszkolenia. Mimo wszystko, sytuacja, gdzie kupony nie są poprawnie rozliczone zazwyczaj rzadko się zdarza, ale należy mieć świadomość, że nadal jest to możliwe. Oczywiście, nawet jeśli Twój zakład został rozliczony wyjątkowo na twoją korzyść, to lepiej jest to zgłosić, ponieważ po pewnym czasie niedobór zostanie zauważony, a wtedy ryzykujesz usunięcie konta, nie wspominając o tym, że musisz zwrócić należne środki z powrotem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest polegać na błędach bukmacherskich?

Czasami możesz wykorzystać te błędy do tego, aby ograć bukmachera, ale to zazwyczaj w wypadku podanym powyżej – czyli kiedy bukmacher tego błędu nie zauważy. Dlatego pamiętaj, że w przypadku, kiedy błąd jest naprawdę łatwy do zauważenia, to lepiej z niego nie korzystać, ponieważ buk po prostu zwróci ci kwotę z zakładu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?
Następny artykułBukmacher STS – Czy to najlepszy, Polski bukmacher w internecie?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.