Lubisz obstawiać sporty wirtualne i szukasz ciekawych promocji, które pozwoliłyby zmaksymalizować Twoje korzyści? Warto w tym miejscu przyjrzeć się bliżej propozycji forBET, który jedną ze swoich licznych promocji skierował właśnie w stronę graczy lubujących się w sportach wirtualnych.

forbet bonus sporty wirtualne
Bonus na sporty wirtualne od Polskiego bukmachera Forbet

Wirtualne Poniedziałki to nowa promocja w Forbet

W ramach akcji Wirtualne Poniedziałki w każdy poniedziałek czerwca obstawiając zakłady Wirtualne w Forbet można zgarnąć dodatkowe bonusy w wysokości 15, 30 lub 80 złotych! Od czego zależy wysokość otrzymanego bonusu? Zasada jest prosta, kupon musi zostać zagrany za jedną z kwalifikujących się stawek – 30, 50 lub 100 złotych zaś kurs całego kuponu musi wynosić minimum 2,00.

Im większa stawka kuponu tym większy przyznany bonus zgodnie ze schematem: kupon za 30 złotych oznacza bonus za 15 złotych, kupon za 50 złotych oznacza bonus za 30 złotych, natomiast kupon za 100 złotych oznacza bonus za 80 złotych. Co najlepsze, bonus zostanie przyznany niezależnie od wyniku obstawianego zakładu, czyli obojętnie czy kupon będzie przegrany, czy wygrany – liczy się sam fakt obstawienia.

Każdy gracz w ramach trwającej promocji może otrzymać maksimum 3 bonusy – po jednym z każdej ze stawek. Bonus Forbet zostanie przyznany automatycznie po spełnieniu wymagań promocji i musi zostać obrócony czterokrotnie z kursem całkowitym kuponu wynoszącym przynajmniej 2,00. Dla zakładów akumulowanych wysokość pojedynczych kursów na kuponie to minimum 1,20, kurs całkowity całego kuponu 2,00. Czas na wykonanie niezbędnego obrotu i tym samym uwolnienie przyznanych środków to 7 dni od momentu aktywacji bonusu.

Promocja sama w sobie jest na pewno ciekawą opcją zwłaszcza dla osób, które lubią stawiać zakłady ze sportów wirtualnych. Na pochwałę zasługuje również fakt, iż do otrzymania bonusu wlicza się sam fakt postawienia kwalifikującego zakładu a nie jego rezultat co sprawia, że w razie wygranej zyskujemy podwójnie – środki z wygranej plus bonus, który przy odrobinie szczęścia można również zamienić na gotówkę, którą będzie można dowolnie obracać, ze zleceniem wypłaty włącznie.

Poprzedni artykułBetclic popularny bukmacher w Polsce
Następny artykuł10 porad, które pomogą w obstawianiu zakładów bukmacherskich
Legalny bukmacher online w Polsce. Zakłady bukmacherskie w internecie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Internetowi bukmacherzy online działają w Polsce legalnie na podstawie zezwolenia i licencji Ministra Finansów.