Nie da się ukryć, że wielu graczy uważa STS za jednego z najlepszych bukmacherów w całej Polsce – co ciekawe, jest jednym z najstarszych bukmacherów na naszym rynku. Dlatego też, jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tym legalnym bukmacherze – to czytaj dalej!

Bukmacher STS – Czy to najlepszy, Polski bukmacher w internecie?

Jak STS zaczynał działalność w naszym kraju?

To proste, otóż bukmacher STS powstał w Katowicach – zadebiutował na rynku za pośrednictwem sieci stacjonarnej w 1997 roku i uzyskał zgodę Ministerstwa Finansów na wejście na rynek gier online w 2012 roku. STS jest obecnie w trakcie szeroko zakrojonej ekspansji swojej organizacji, co świadczy o tym powstanie firmy-córki – czyli STS Bet. Oprócz Polski STS działa również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii i na Łotwie. STS jest także oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Oferta legalnego bukmachera STS

STS oferuje obszerną listę zakładów sportowych – ponad 35 zakładów sportowych, nie wspominając o zakładach specjalnych lub wydarzeniach kulturalnych. Fakt, że wielu graczy chwali STS za szybkie reakcje na pojawiające się okazje. Wystarczy powiedzieć, że jeśli dojdzie do interesującego wydarzenia kulturalnego, STS reaguje szybko i zapewnia bardzo interesujące kursy w większości takich wydarzeń. Przykładem może tu być ostatni zakład o to, czy Joe Biden będzie prezydentem do końca swojej ,,kadencji”. Przejdźmy jednak dalej – czyli do tego, jak można się zarejestrować u STS!

Szybka rejestracja w STS

Grając w STS, możesz się zarejestrować swoje konto tymczasowe w przeciągu kilku minut. Szybka rejestracja nie wymaga skanowania konta ani dowodu osobistego – podstawowe dane osobowe i dane konta wystarczą, aby skorzystać z oferty legalnego bukmachera sts. Jednakże jeśli chcesz skorzystać z pełnej oferty, móc wypłacać swoje środki oraz otrzymywać bonusy bukmacherskie, to pełna rejestracja jest wymagana.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Betgames STS

Oczywiście nie można tu zapomnieć również o najpopularniejszej ofercie STS na symulowane gry karciane – czyli betgames sts! To rewolucyjna oferta, ponieważ za pomocą obstawiania zakładów na karty możemy w pełni legalny sposób zagrać w gry karciane online takie jak poker, wojnę czy baccarat. Dzięki swojej ofercie, STS praktycznie pozbawił Totalizatora Sportowego monopolu na gry karciane w internecie, choć warto jednak przyjrzeć się tu terminowi ,,symulowane gry karciane” – ponieważ betgames sts to nie typowa rozgrywka karciana. Jako gracz STS możemy jedynie obstawiać zakłady na to, która ręka wygra rozdanie. Sama gra wygląda mniej więcej tak, że zostaje nam udostępniona transmisja ze studio, gdzie piękna pani krupier prowadzi grę oraz oznajmia nam, kiedy i w którym momencie możemy obstawiać zakłady.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto skorzystać z oferty STS?

Tak naprawdę zależy to tylko od twojej oceny, chociaż warto dodać, że STS oferuje naprawdę ciekawe promocje bukmacherskie na start, na dodatek jako jedne z nielicznych posiada liczne zakłady specjalne, na sporty niszowe, oraz zakłady wirtualne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBłędy bukmacherskie – jak je wykorzystać?
Następny artykułParę kwestii związanych z obstawianiem u bukmachera
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.