U każdego typera nadejdzie taki moment, gdzie nagle, po długich wyczekiwaniach osiągnie to, co zawsze chciał. W końcu zrealizują się jego marzenia, ponieważ właśnie wygrał sporą sumą pieniędzy na zakładzie, który analizował od tak dawna. Jednakże co teraz? Wydać wszystko? A może zainwestować to w jakiś inny sposób? O tym, co warto zrobić z tą kasą, opowiemy ci już za chwilę!

Czy warto inwestować w coś swoją wygraną na zakładach bukmacherskich?

Więcej wiedzy!

Gdy zdobywamy fundusze od bukmacherów, możemy je przeznaczyć na samokształcenie. Ale na przykład książki wyjaśniające taktykę stosowaną przez daną drużynę sportową (lub e-sportową) mogą nam być bardzo pomocne, ponieważ jak wiesz, doświadczenie bez samej wiedzy jest znacznie mniej wartościowe niż jej posiadanie. Dlatego warto mieć ten „duet” w swoich rękach, gdy chcemy lepiej obstawiać.

Czemu by nie spróbować samemu uprawiać sportu?

W końcu koronawirus sprawił, że jedyne co, to możemy oglądać powtórki meczowe, więc czemu by nie samemu włączyć się do zabawy? Nie chodzi tu o to, by robić to „na zawsze, na zawsze”, ale o to, aby dana dyscyplina nie spełniała naszych życzeń. Bo nigdy nie wiadomo, może znajdziemy hobby, które może nas uszczęśliwić na długi czas? Nawet jeśli nie lubimy tego sportu (czyli nie polubimy go do ćwiczeń), to te krótkie spotkania z nim oczywiście dadzą nam trochę doświadczenia, więc może będziemy go studiować. Spójrz na ten sport z innej perspektywy, abyśmy mogli skuteczniej obstawiać zakłady bukmacherskie, warto jest dobrze zaznajomić się z daną dyscypliną sportową.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Odpocznij trochę

Zakłady sportowe mogą być stresującym zajęciem. W rzeczywistości niektórzy ludzie mogą nawet załamać się psychicznie, próbując ograć bukmachera. Żal nam takich ludzi, ale musimy pamiętać, że uprawiali to hobby z pełną wiedzą, a to w całości z własnej woli (przynajmniej mamy taką nadzieję, chociaż uważamy, że nie możemy nikogo do tego zmusić) Uwaga). OK, ale wracając do tematu gier losowych. Po ogłoszeniu wyników zmniejszyliśmy nasz bonus i sentyment. Pojawia się pytanie – „Jaki będzie następny krok?”. Cóż, w takich chwilach, jeśli nadal mamy stresującą pracę, dlaczego nie wziąć wakacji? Przebywanie w gorących źródłach i przebywanie w schronisku na pewno doda nam sił, dzięki czemu nasze zdrowie psychiczne nie straci zbyt wiele podczas obstawiania bukmachera.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zrób imprezę

Jeśli jednak masz ochotę trochę poimprezować, to warto jest przeznaczyć trochę z twojej wygranej na to, aby na przykład wynająć chatkę w górach, lub też po prostu zrobić coś ciekawego. Pamiętaj jednak, że z powodu kolejnej kwarantanny (i prawdopodobnie kolejnego lockdownu) bardzo ciężko będzie ci znaleźć jakąś ciekawą opcję. Dlatego też uważaj, aby przestrzegać reżim sanitarny – i baw się dobrze!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodstawy obstawiania zakładów bukmacherskich
Następny artykułCzy warto jest ufać rankingom bukmacherów?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.