Telefony przez ostatnie trzydzieści lat sporo się zmieniły. Z ciężkiej walizy, przez którą można się porozumiewać tylko z osobą, która ma taką samą walizy, do nowoczesnego sprzętu, który powoli zaczyna dorównywać mocą obliczeniową niższej klasy procesorom komputerowym. No ale wróćmy na właściwy tor tego artykułu, dlaczego obstawianie meczów e-sportowych przez smartfony stało się aż tak popularne?

Dlaczego obstawianie zakładów na e-sport przez smartfony stało się popularne?

Informacje o e-sporcie zawsze na wyciągnięcie ręki

Dzięki temu że smartfon jest niewielki i poręczny, to pozwala nam na to, aby sprawdzać dowolne informacje o meczach e-sportowych od ręki. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej na temat na przykład rodzajów zakładów bukmacherskich, wystarczy że odpalimy przeglądarkę w naszym telefonie, kilka kliknięć, i gotowe. Przecież to takie proste, nieprawdaż?

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Gry online a bukmacherzy

Naturalnie coraz więcej bukmacherów zauważa potęgę rynku e-sportowego. Prawie każdy szanujący się bukmacher, który działa online oferuje swoim graczom zakłady na e-sport. Jest to zauważalne szczególnie u najlepszych bukmacherów, którzy oferują ciekawe bonusy bukmacherskie, dla nowych typerów.

Aplikacje bukmacherskie

Nowe technologie pozwoliły nam na to, że teraz każdy jest podłączony do internetu, przez co tworzymy jeden ogromny twór, tak zwany ,,hive mind”. No ale my nie o tym, wróćmy do tematu. Aby zacząć naszą zabawę z obstawianiem e-sportów wystarczy pobrać aplikację bukmacherską, a następnie podjąć kilka niezbędnych kroków. To proste, rejestrujemy się i możemy już grać. W dzisiejszych obstawianie zakładów bukmacherskich jest zdecydowanie łatwiejsze niż kiedyś, z racji tego że teraz możemy to robić 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dlatego też smartfony są nieodłączną częścią ,,codziennego ubioru” nie tylko młodego pokolenia, ale też tak sporej ilości ludzi na całym świecie (w tym i graczy zakładów bukmacherskich).

Popularność bukmacherskich aplikacji mobilnych

Jeśli chodzi o to, skąd się wzięła popularność aplikacji bukmacherskich, to zapewniamy was że na pewno nie wzięła się ona z powietrza. Każdy lubi wygodę, a wiadomo jeśli chce się zarobić, to niestety czasem trzeba się narobić. Tutaj inicjatywę podjęli właśnie Polscy bukmacherzy, tworząc aplikacje mobilne do obstawiania zakładów bukmacherskich. Mądrym ruchem z ich strony było również odpowiedni marketing tych aplikacji, ale to było proste do przewidzenia zagranie z ich strony, ponieważ każdy, kto do pewnego momentu zarejestrował się w aplikacji, otrzymywał darmowy bonus bukmacherski, który mógł wykorzystać właśnie na obstawianie danego sportu u tego bukmachera, który takowy bonus proponował.

Jak rynek e-sportowy zareagował na pojawienie się bukmacherskich aplikacji mobilnych?

Firmy bukmacherskie po pewnym okresie wzrosły diametralnie, z racji tego że pojawił się nowy filar na rynku nowoczesnych technologii, który z roku na rok stawał się coraz większy i coraz bardziej zauważalny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakich reguł powinien trzymać się każdy początkujący pokerzysta?
Następny artykułCzym charakteryzuje się gracz, który często przegrywa na zakładach bukmacherskich?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.