Obecnie hazardziści, którzy regularnie grają w zakładach bukmacherskich, mają dużo łatwiejszy dostęp do informacji w porównaniu do tego, co działo się np. kilkanaście lat temu. Są osoby, które systematycznie korzystają z różnych statystyk. Inni uważają to za niepotrzebną stratę czasu. Dlaczego zawodnicy z tej drugiej grupy są w błędzie?

statystyki w bukmacherce
Dlaczego warto korzystać ze statystyk w zakładach bukmacherskich?

Łatwiejsza analiza drużyn

Mówi się powszechnie, że statystyki są jak bikini. Dużo pokazują, ale nie to, co jest najważniejsze. Zawodowcy zaznaczają, że korzystanie ze statystyk nie gwarantuje tego, że wygrane będą zawsze i dodatkowo bardzo okazałe. Dzięki takim danym można jednak stosunkowo szybko i łatwo przeanalizować potencjał obu drużyn, konkretnych zawodników itp.

Trzeba tutaj opierać się na tym, jak grają profesjonaliści. Nie są to osoby, które typują swoje spotkania na chybił trafił bez żadnego większego zastanowienia. Dobrzy hazardziści dokładnie wszystko analizują przed wydaniem pieniędzy. W końcu to dla nich główne źródło utrzymania. Jeśli nie będą dobrze podchodzić do tego obowiązku, to miesięczna wypłata nie będzie na dobrym poziomie. Osoby początkujące powinny wzorować się na najlepszych, którzy chętnie korzystają ze statystyk.

sts freebety
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jakie statystyki są najważniejsze?

Każdy musi wziąć pod uwagę kilka parametrów przed wydaniem pieniędzy na zakłady. Chcecie zagrać mecz piłki nożnej? W takim razie trzeba przeanalizować pozycję w tabeli, ale nie tylko, ponieważ może okazać się tak, że jakaś drużyna na początku sezonu grała genialnie, a teraz spisuje się totalnie beznadziejnie. Ważniejsze jest zatem to, jak konkretny zespół gra w ostatnim czasie. Profesjonaliści biorą pod uwagę kilka poprzednich potyczek, które najwięcej mogą powiedzieć na temat siły danej drużyny.

Dobrze jest też sprawdzić, jak konkretny team spisuje się na swoim terenie lub w meczach wyjazdowych. Istotne statystyki dotyczą również ostatnich meczów z najbliższymi przeciwnikami. Warto wiedzieć, czy gospodarze mają np. patent na gości, czy wprost przeciwnie. Statystyki muszą być dostosowane do konkretnej dyscypliny. Na przykład w tenisie trzeba również sprawdzić, na jakiej nawierzchni są rozgrywane konkretne pojedynki. Są zawodnicy, którzy królują na nawierzchni trawiastej, a nieco gorzej idzie im na mączce itp. Ogólna zasada jest taka, że im więcej przeanalizowanych informacji, tym lepiej.

Gdzie można znaleźć statystyki?

Legalni bukmacherzy udostępniają rozmaite statystyki. Każdy może bez żadnego problemu z nich skorzystać. Na internecie ogólnie nie brakuje stron, gdzie można sprawdzać rozmaite informacje. Często gracie over 2.5/under 2.5? Na internecie są np. strony, które podają, jak dużo goli pada w konkretnych ligach, w spotkaniach danego zespołu.

Interesuje Was progresja? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to warto weryfikować  statystyki, który dotyczą tego, jak dużo remisów pada w danych rozgrywkach. Każdy szanujący się hazardzista musi mieć dobrze rozbudowaną bazę stron z takimi przydatnymi informacjami.

Poprzedni artykułJakie zakłady można obstawiać w boksie?
Następny artykułPopularność zakładów na piłkę nożną u bukmacherów
Legalny bukmacher online w Polsce. Zakłady bukmacherskie w internecie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Internetowi bukmacherzy online działają w Polsce legalnie na podstawie zezwolenia i licencji Ministra Finansów.