Mecze w internecie budzą w graczach bardzo wiele emocji, dotyczy to również osoby, które dopiero co zaczynają dowiadywać się, jak mogą zarabiać na zabawie. W końcu dzięki zakładom online, możemy dorobić sobie do pensji lub pozyskać środki na wakacje. Trzeba mieć jednak na uwadze, że zawsze istnieje ryzyko, że stracimy na zakładach i zamiast dorobienia do budżetu domowego, zaciągniemy długi. No dobrze, ale jak możemy podkręcić emocje, oglądając mecze online?

Emocje podczas oglądania meczów w internecie

Jak oglądać mecze za darmo online?


W Polsce powstało wiele legalnych firm bukmacherskich dzięki którym możemy oglądać darmowe mecze przez internet oglądanie meczów w internecie w ciągu kilku minut, bez wychodzenia z domu. Oczywiście, aby założyć konto musimy mieć ukończone 18 lat. Pamiętajmy również, aby wybierać tylko legalne firmy bukmacherskie, które posiadają odpowiednie licencje ministerstwa finansów.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Emocje a bukmacherka

Gracze którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką, prawie zawsze obstawiają te zakłady, które wydają im się pewne na sto procent. Sporą część uwagi nowych graczy przykuwają stereotypy otaczające gry online, mianowicie chodzi tu o osoby uzależnione od gier losowych, które nie zwracają uwagi na siebie, swoją rodzinę oraz otoczenie, które zawsze po kolejnej przegranej ,,muszą się odkuć”. Stereotyp ten jest na tyle silny i powszechny, że większość ,,żółtodziobów” rezygnuje kilku zakładach. Jeśli chcemy zacząć obstawiać rozgrywki u bukmacherów, lepiej jest się odpowiednio przygotować na wyzwania zarówno psychiczne jak i fizyczne, z racji tego że nie jest to zajęcie dla osób o słabych nerwach.

Ważną kwestią dotyczącą obstawiania meczy u ,,zielonych” typerów jest to, że jest to dla nich nowość, ponieważ mało który z nich był w stanie przedtem otrzymać potencjalnie duże ilości pieniędzy przy praktycznie zerowym wysiłku, oglądając swoje ulubione sporty. Po jakimś czasie, nowy gracz (o ile taka osoba będzie dalej obstawiać mecze) będzie zdobywać doświadczenie, jak wygrywać (oraz niestety jak przegrywać) przez co nabierze pewności siebie na tyle, aby stawiać większe sumy pieniędzy, co naturalnie wiąże się z tym, że emocje będą potęgowane żądzą większej wygranej (bądź ogromnej przegranej), przez co u niektórych ludzi może rozwinąć się niezdrowe powiązanie z tym sportem nazywane uzależnieniem. Dlatego typowanie meczy u bukmacherów uznawane jest za jedną z najniebezpieczniejszych form gier online.

Oglądanie meczów online a emocje

Typowanie zakładów bukmacherskich może dać nam okazję do podreperowania domowego budżetu, być dobrą zabawą, którą możemy prowadzić ze znajomymi, oraz okazją do poznania nowych ludzi (o ile typujemy zakłady w punktach stacjonarnych rzecz jasna). Należy mimo wszystko mieć z tyłu głowy to, że od gier losowych łatwo można się uzależnić. Bardzo łatwo jest niektórym osobom wpaść w uzależnienie i prawdopodobnie skończyć jako bankrut (tak, chodzi o ten stereotyp, którym straszy się nowych graczy) dlatego należy pamiętać, aby trzymać emocje na wodzy, nie przejmować się przegranymi oraz że jest to tylko zabawa, a nie sposób na życie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKtórzy bukmacherzy nadal działają w czasie pandemii?
Następny artykułJak najlepiej zakładać się z bukmacherem?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.