Aby wygrywać w legalnych zakładach bukmacherskich, trzeba mieć na pewno sporo wiedzy na temat konkretnej dyscypliny sportu. Przydaje się też oczywiście szczęście, jak w każdej dziedzinie naszego życia. Każdy zawodnik musi też solidnie przyłożyć się do analizy konkretnego wydarzenia. Ile trzeba poświęcić na wykonanie tego zadania?

jak analizować mecze online
Jak analizować mecze żeby wygrywać w zakładach bukmacherskich?

Analiza jest bardzo istotna

Są osoby, które traktują ten temat dość lekceważąco. Uważają, że wystarczy spojrzeć tylko na konkretne wydarzenie, aby mniej więcej oszacować, kto tutaj wygra, kto będzie miał większe szanse na zdobycie bramki itp. Można tak oczywiście grać, ale czy na dłuższą metę to się opłaci? Np. trener piłki nożnej też teoretycznie może powiedzieć swoim zawodnikom, że dzisiaj grają systemem 4-4-2 i na tym jego odprawa mogłaby się już skończyć… Fachowcy dokładają jednak wszelkich starań, aby zadbać o najmniejsze nawet szczegóły.

U was powinno być podobnie. Należy wziąć pod uwagę, że dokładna analiza pozwoli rozpatrzyć wszystkie za oraz przeciw dotyczące konkretnego wydarzenia. Może być tak, że na pierwszy rzut oka wydawało się, że konkretny zakład ma naprawdę rację bytu. Po dokładnej analizie okaże się jednak, że nie był to jednak do końca dobry pomysł. Dlaczego? Szczegółowa analiza pozwala uzyskać inną perspektywę. Wobec powyższego może być tak, że dana ekipa nie będzie postrzegana jako tak duży faworyt, jak miało to miejsce przed wykonaniem tego zadania.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co wziąć pod uwagę?

Analizując typy należy brać pod uwagę kilka różnych aspektów, żeby wszystko było wykonane pieczołowicie oraz dokładnie. Dużo zależy tutaj od danej dyscypliny sportu. Jeśli ktoś ma zamiar np. obstawić mecz koszykówki, to warto sprawdzić nie tylko obecną formę danej drużyny. Pozycja w tabeli też jest oczywiście ważna, aczkolwiek bardziej istotna jest forma w kilku ostatnich kolejkach. Jakie aspekty są jeszcze kluczowe w trakcie analizy?

Chodzi m.in. o to, aby wziąć pod uwagę, czy w składzie są wszyscy najważniejsi zawodnicy. Nawet absencja jednego gracza podstawowego składu może wpłynąć negatywnie na poczynania konkretnego zespołu. Personalia trzeba weryfikować u gospodarzy oraz gości. To nie wszystko. Dla każdego zawodnika musi być ważne również to, aby sprawdzić, jak konkretne zespoły radzą sobie w swojej roli, czyli gospodarza, a także gościa. Ogólnie jest bardzo prosta zasada: im więcej czasu poświęcicie na analizę, tym więcej informacji zbierzecie. Na tej podstawie ocenicie po prostu szansę na sukces odnośnie konkretnego zdarzenia.

Ile to wszystko zajmuje?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ wszystko zależy od danej dyscypliny, a także konkretnego spotkania, dostępności do informacji i tak dalej. Na pewno jednak dokładne wykonanie analizy to nie jest kwestia wyłącznie rzędu kilku minut. Trzeba trochę się poświęcić, aczkolwiek to powinno po prostu opłacić się w przyszłości. Będzie bowiem większa szansa na to, że wygracie na danym typie. W związku z tym nie warto bagatelizować tego czynnika.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie na piłkę nożną
Następny artykułNowe promocje bukmachera STS w internecie
Legalny bukmacher online w Polsce. Zakłady bukmacherskie w internecie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Internetowi bukmacherzy online działają w Polsce legalnie na podstawie zezwolenia i licencji Ministra Finansów.