Życie często prowadzi nas w różne miejsca. Jedni trafiają do policji, inni do urzędu a jeszcze inni kończą jako politycy. No dobrze, to zabrzmiało trochę zbyt ponuro – może zacznijmy to inaczej. Piłka nożna to sport, który ma bardzo wielu fanów na całym świecie – chociaż w Polsce (jak to u nas) mimo, że sukcesów nie odnosimy (w tej kategorii sportowej) od ponad 30 lat, to i tak wiele osób uważa ,,futbol” za nasz sport narodowy. A jak jest z obstawianiem tego sportu?

Jak obstawiać piłkę nożną? – Poradnik

Piłka nożna jest ciekawym sportem?

Pytajnik na końcu pojawia się, z tego powodu że tak naprawdę musimy zapytać sami siebie, czy na pewno uważamy piłkę nożną za ciekawy sport. Według naszej opinii – jest to oklepana i przewidywalna kategoria sportowa, dlatego też wygrane na ten sport są całkiem niskie. Ale z drugiej strony musimy myśleć również o tym, że dzięki temu że jest to przewidywalny sport – możemy się nauczyć jego typowania bez żadnych większych problemów, bądź też nie tracąc majątku na obstawianie wyników.

Unikaj ,,pewniaków!”

Co to są ,,pewniaki”? – Chodzi tu o (jak sama nazwa mówi) – o typy, przy których wygrana jest praktycznie gwarantowana. Oczywiście, na początku nam się takie obstawianie będzie nam się podobać, przecież nie ma tutaj żadnego ryzyka, nieprawdaż? No ale z drugiej strony musimy pomyśleć o tym, że kto nie ryzykuje – ten nie pije szampana. Najlepiej jest (jako początkujący typer) – obstawić jeden taki zakład (bądź i dwa), aby się dowiedzieć jak w ogóle się obstawia. To doświadczenie będzie dla nas kluczowe w przyszłości, z racji tego że istnieje wiele rodzajów zakładów bukmacherskich, jednakże znajomość i minimalne doświadczenie w obstawianiu jednego z nich, powinno nam wystarczyć na początek. Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1×2. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Bonus dla nowych graczy – każdy bukmacher go ma

Bonus bukmacherski dla nowych graczy to świetna rzecz, ponieważ gra za darmowe pieniądze i potencjalna wygrana również od niego jest o wiele przyjemniejsza, niż gra za własne środki nieprawdaż? Ma to dodatkowy plus, w tymże znaczeniu, że tak naprawdę nie musimy nic inwestować (jeśli to jest freebet bez depozytu oczywiście) więc jeśli nasze nowe hobby – bukmacherka się nam po prostu nie spodoba, możemy zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

Podsumowując – obstawianie piłki nożnej

Każda stumilowa podróż zaczyna się od jednego kroku – podobnie jest z obstawianiem zakładów bukmacherskich na piłkę nożną. Jeśli chcesz zacząć to robić, to zacznij od zdobycia niezbędnej wiedzy, później zacznij obstawiać bardziej pewne typy a dopiero później, gdy nabierzesz odpowiedniego doświadczenia – idź na całość i obstawiaj bardziej skomplikowane zakłady. Bawcie się dobrze!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułStacjonarne punkty bukmacherskie – zabawa w prawdziwym świecie
Następny artykułDlaczego powinniśmy obstawiać zakłady tylko u legalnych bukmacherów?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.