Wiele blogów internetowych podaje niby to ,,przydatne” informacje, jednakże najczęściej jest to nic ciekawego, ani nawet przydatnego. Dlatego też dziś przedstawimy wam najlepsze porady, jak typować zakłady na sport – i przy okazji wygrywać!

Jak typować zakłady na sport – i wygrywać?

Zacznij obstawiać sport, który znasz najlepiej

To pierwsza porada, którą zawsze można znaleźć w internecie. Jednakże z drugiej strony – a co, jeśli nie masz swojego ulubionego sportu? Wtedy sytuacja nieco się komplikuje, bo tak naprawdę nie wiesz, co robić. A wtedy wyjścia masz tak naprawdę trzy. Jedno – zrezygnować z typowania, i znaleźć inne hobby. Drugie – zainteresować się danym sportem, i po jakimś czasie typowanie właśnie tego. Trzecie – obstawianie zakładów specjalnych. Wybór jak to zrobisz, należy wyłącznie do ciebie, ale pamiętaj, że jeśli zaczniesz obstawiać tak po prostu, to masz bardzo małą szansę na to, że wygrasz cokolwiek u bukmachera.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Zakłady specjalne

Skoro już zaczęliśmy wzmiankę o zakładach specjalnych, to warto w ogóle powiedzieć sobie, czym one są. Otóż przy zakładach specjalnych możemy powiedzieć sobie mniej więcej tyle, że polegają one – jak sama nazwa mówi – na tym, że wydarzenie które obstawiamy, jest w jakiś sposób nietypowe. Nic dziwnego więc, że takiego typu zakłady, nie pojawiają się zbyt często, jednakże jest to bardzo dobra opcja dla ludzi, którzy podchodzą do bukmacherki totalnie ,,na luzie”. Na pewno jednym z większych nadchodzących zakładów specjalnych będzie wyścig Donalda J Trumpa z Joe Bidenem o kolejną kadencję na fotelu prezydenckim Stanów Zjednoczonych. Raz już bukmacher się pomylił – zobaczymy czy na przyszły rok będzie tak samo…

Wykorzystaj pomoc aplikacji mobilnych

Tak naprawdę dzięki aplikacjom mobilnym możemy obstawiać zakłady bukmacherskie niezależnie od tego, gdzie jesteśmy (naturalnie jedyne co nam potrzeba to zasięg oraz internet – w innym wypadku nie będzie to możliwe). Na ten moment tylko poszczególni legalni bukmacherzy w swojej autorskiej aplikacji mają opcję wyboru na oglądanie meczów na żywo, a także ich użytkownicy mogą korzystać z narzędzia do śledzenia meczów, oraz przeglądać wszystkie działania i statystyki w czasie rzeczywistym. Możemy tu dać na przykład aplikację od STS, której wyszukiwarka jest również wygodną opcją, która pozwala nam znaleźć wszystkie informacje, które potrzebujemy po wpisaniu kilku liter. Naturalnie ta opcja jest bardziej wygodna dla graczy młodszych wiekiem, a dla starszych udanie się do punktu stacjonarnego bukmachera bądź użycie internetu może być wygodniejsze.

Pamiętaj o tym, aby nie stawiać zbyt wiele

Najlepiej będzie, jeśli wyznaczysz sobie stałą sumę, która pozwoli Ci na to, abyś nie musiał na przykład głodować, kiedy postawisz za dużo. Właśnie. Poruszmy sobie tutaj kwestię obstawiania zbyt wiele, ponieważ jest to częsty błąd wielu graczy. Oczywiście, u bukmachera można wygrać wiele, ale lepiej robić to z GŁOWĄ, a nie bez niej. Dlatego też wyznacz sobie kwotę, i odłóż na przykład w skarpecie te 100 zł na miesiąc, po to aby raz na jakiś czas się zabawić – a jeśli uda ci się wygrać, to tym lepiej dla ciebie, bo będziesz miał osobny fundusz na dalsze miesiące.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie zakładów bukmacherskich w końcowych etapach kwarantanny
Następny artykułCo z tymi zakładami bukmacherskimi? Czyli typy sportowe kontra koronawirus
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.