Większość poradników na internecie jest niezbyt treściwa a dodatkowo często są stworzone w ten sposób, aby opowiedzieć o czymś, ale tak ,,nie do końca”. Jeśli chodzi zaś o nas – to postaramy się wam przedstawić nasz kompleksowy poradnik – po to, abyście nauczyli się obstawiać typy sportowe online!

Jak wygrywać na typach online? – Poradnik od eksperta

Odpowiedni plan typowania zakładów

Ułożenie sobie w głowie planu na obstawianie typów bukmacherskich w przyszłości to dość kluczowy element przy tworzeniu naszego własnego, niepowtarzalnego stylu typowania. Warto jest wtedy też wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej przez nas dyscypliny sportowej, ponieważ to wpływa realnie na nasze szanse regularnego wygrywania z bukmacherem. Atutem gracza, który regularnie wygrywa na zakładach bukmacherskich z bukmacherem jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich typów – powinniśmy się skupić na naszych bieżących typach, a dopiero z czasem – kiedy już będziemy regularnie wygrywać z bukmacherem – na naszych przyszłych typach bukmacherskich. Jeśli już o skupieniu uwagi mowa, to musimy pamiętać o tym, żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. Może się to nam bardzo przydać w obstawianiu typów bukmacherskich na żywo – które mimo że są o wiele trudniejsze w trafnym przewidzeniu – to za to są o wiele bardziej ,,opłacalne”.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Idź za przykładem doświadczonych typerów

Doświadczeni gracze typów bukmacherskich w odróżnieniu od nowych graczy będą bardziej przeżywali zwycięstwa i porażki. To potrafi mocno dodać lub nadszarpnąć poczucie własnej wartości. Dlatego w takich sytuacjach – jeśli nie jest się odpowiednio mocnym psychicznie – można łatwo wpaść w depresję, z której bardzo trudno będzie się wyleczyć. Warto mieć wtedy przy sobie bliską osobę – najlepiej taką, która rozumie nasze uczucia oraz była lub jest graczem zakładów bukmacherskich. Będzie ona w stanie pomóc nam w tak trudnych sytuacjach.

Uważaj co typujesz!

Jeśli chcemy zacząć wygrywać typy sportowe pod rząd, warto skupić się na obstawianiu tylko typów na dany sport. Specjalizacja w określonych typach zakładów ułatwi nam również analizę innych typów na resztę dyscyplin sportowych, z racji nabieranego przez nas doświadczenia. To właśnie analizowanie wyników ułatwi nam poprawne typowanie zakładów lub przynajmniej zawężenie pozostałych możliwych wyników.

Baw się dobrze!

Jeśli przestajemy czuć, że bukmacherka jest dla nas zabawą – a zaczyna być ciężką pracą, powinniśmy przestać. Bukmacherka – kiedy mamy rodzinę, stabilną pracę oraz jesteśmy szczęśliwi – nie powinna nigdy nas ,,męczyć”. Dlatego też – kiedy czujemy, że mamy dosyć – powinniśmy zrobić sobie po prostu przerwę od typowania, oraz wrócić dopiero do tego kiedy znowu poczujemy się ,,gotowi”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak najlepiej zakładać się z bukmacherem?
Następny artykułObstawianie zakładów bukmacherskich w końcowych etapach kwarantanny
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.