Jeśli chodzi o legalnych bukmacherów na Polskim rynku, to możemy nie bać się o to, że zabraknie nam firm do wyboru – ponieważ aktualnie na naszej ziemi wciąż działa około 17, licencjonowanych przez Polskie Ministerstwo Finansów firm – które zajmują się oferowaniem zakładów bukmacherskich. Ale którzy oferują nam zakłady bukmacherskie w czasie pandemii?

Którzy bukmacherzy nadal działają w czasie pandemii?

Jak poznać dobrego, legalnego bukmachera?

To dosyć proste – wystarczy, że sprawdzimy, czy jest na liście legalnych firm bukmacherskich – opublikowanej przez Polskie Ministerstwo Finansów. Jak to zrobić jeszcze prościej? Nic trudnego – wystarczy, że po wejściu na stronę danego bukmachera – sprawdzimy czy ma odpowiednią regułkę – musi ona zawierać pełną nazwę firmy – oraz numer jego odpowiedniej licencji. Jeszcze prościej? – Sprawdź, czy strona danego bukmachera jest zarejestrowana na polskiej domenie – (czyli po prostu ma końcówkę ,,.pl”).

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Legalny, Polski bukmacher STS

Star-Typ-Sport jest uważany za jeden z najważniejszych i największych graczy na naszym rodzimym rynku – i co ciekawe jest również najstarszym Polskim bukmacherem. Jeśli chodzi o udziały na Polskim rynku bukmacherskim – to STS posiada niemalże połowę udziałów – co patrząc na jego konkurencję – jest to całkiem imponujące. STS oferuje bardzo ciekawe promocje zarówno dla nowych i swoich stałych graczy (freebet bukmacherski, zakłady bez ryzyka, kupony bez depozytu i wiele innych).

,,Czeski” bukmacher – Fortuna

Fortuna jest nawet starsza od STS, jednakże nie jest to polska firma bukmacherska, mimo to przez wielu jest uważana za prawdopodobnie najlepszą firmę bukmacherską na rynku. Kursy firmy Fortuna są uznawane za jedne z najwyższych, przez co ta firma stale ,,bije” się z STS o miejsce numer jeden na rynku Polskich firm bukmacherskich. Ten bukmacher posiada również interesujące bonusy bukmacherskie.

Nowy bukmacher – Betclic

Jeśli chodzi o tego legalnego bukmachera – to jego strategia jest nieco intrygująca, z racji tego że ta firma (mimo otrzymania licencji na oferowanie zakładami bukmacherskimi w punktach stacjonarnych) – oferuje zakłady na sport wyłącznie w Polskim internecie. Z jednej strony jest to zrozumiałe – mniejsze wydatki i brak walki o klienta lokalnie – w końcu nie bez powodu Fortuna i STS to najwięksi gracze na rynku – przez większość czasu Betclic by po prostu tracił na tym, aby przekonać do siebie fanów zakładów bukmacherskich.

Marketingowy wirtuoz – ETOTO

Jeśli chodzi o legalną firmę bukmacherską ETOTO – to możemy spokojnie powiedzieć, że stosuje ona dość nietypowe taktyki jeśli chodzi o prowadzenie swoich kampanii marketingowych – z racji tego, że jako prawdopodobnie jeden z niewielu bukmacherów – prowadzi kanał na youtube – na którym prowadzi show rozrywkowe. Nawet jeśli nie jesteśmy fanami bukmacherki – to mamy opcję aby (chociażby z nudów) – obejrzeć ten program. Naturalnie jest ciężko odnaleźć najlepszego bukmachera dla nas. Wystarczy jednakże odpowiednio poszukać, a na pewno znajdziemy coś dla siebie – wszystko zależy od tego jak bardzo jesteśmy zmotywowani do szukania oraz ile mamy na to chęci.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować e-sporty, aby wygrywać? Poradnik od eksperta
Następny artykułEmocje podczas oglądania meczów w internecie
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.