LV Bet to firma bukmacherska, która działa na naszym rynku od niedawna, ponieważ licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami wzajemnymi otrzymała w maju 2016. Dlaczego akurat polecamy tą firmę bukmacherską?

Świetnie przygotowana witryna internetowa

Firma bukmacherska LV Bet może pochwalić się swoim naprawdę świetnie przygotowanym serwisem internetowym, menu jest bardzo przejrzyste i przemyślane, złoto-czarno-biała kolorystyka naprawdę dobrze się ze sobą komponuje.

Po otwarciu strony bukmachera LV Bet możemy zaobserwować na górze strony pasek menu, na którym znajdują się przyciski odsyłające nas do kolejno : zakładów bukmacherskich, zakładów na żywo, sporty wirtualne oraz esport. Tą ostatnią polecamy szczególnie, ponieważ jest dosyć niedawno wprowadzonym elementem przez tego bukmachera.

Duży bonus na start – czyli to co lubimy najbardziej

Każdy lubi dostawać za darmo. Wiadomo, nie wszystko jest jednak takie proste w życiu, ale na szczęście w bukmacherce mamy o tyle dobrze, że nie ma chyba liczącego się ze swoimi klientami, legalnego bukmachera który nie oferuje bonusu powitalnego. No ale my tu gadu-gadu, a przecież to nie artykuł o każdym innym bukmacherze na rynku (których liczba na rynku stale się zwiększa) tylko o legalnej firmie bukmacherskiej LV BET przecież, a więc wracając do bonusu powitalnego, nasz bukmacher LV bet proponuje nam na start pakiet powitalny do 1500zł. A jak taki pakiet otrzymać? Fajnie że pytacie, otóż jest to niezmiernie proste. Wystarczy że najpierw, zarejestrujecie swoje konto na stronie bukmachera LV Bet korzystając z formularza, następnie, po potwierdzeniu konta należy dokonać depozytu o minimalnej wysokości 50zł.

Fura gotówki to nie jest, dlatego uważamy że każdy kto żyje na średnim poziomie może sobie pozwolić na taki ,,wydatek”. No ale wróćmy do tematu, po wpłaceniu depozytu musimy aktywować mnożnik na naszym kuponie, a następnie obstawić nasz zakład ,,kombi”, i możemy już ,,odbierać” nasz bonus 1000zł. ,,Zaraz zaraz, a gdzie reszta?” Powiecie? Spokojnie, już tłumaczymy. Jak wcześniej zaznaczyliśmy, jest to PAKIET powitalny, czyli składa się z dwóch części.

Niestety przy bukmacherce trzeba czuć pismo nosem, dlatego dla mniej wtajemniczonych przed obstawianiem proponujemy przeczytać nasz poradnik o tym jak typować u bukmachera. Lepsza 30 minutowa lektura, niż późniejszy płacz i zgrzytanie zębów przy przegranej nieprawdaż? No dobrze, ale wróćmy do naszych 500zł. Aby je otrzymać, musimy dokonać drugiego depozytu na minimum pięćdziesiąt złotych, a następnie aktywować mnożnik na naszym kuponie kombi, a następnie musimy go postawić. Gdy już to uczynimy, jeśli nasz typ będzie pomyślny, wtedy możemy odebrać naszą wygraną.

LV Bet – podsumowanie

Według nas LV Bet jest jednym z lepszych bukmacherów dostępnych na rynku, jeśli chodzi o kursy tego bukmachera, to są porównywalne do konkurencji. LV Bet dokłada wszelkich starań do tego, aby jego klienci (gracze) byli zadowoleni z obstawiania oraz żeby odbywało się ono jak najbardziej bezproblemowo.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEmocje podczas obstawiania zakładów bukmacherskich
Następny artykułNajlepsi polscy piłkarze – czyli tak naprawdę kto?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.