Każdy chciałby móc zarabiać na tym, co kocha. Jedni lubią grać w piłkę, inni oglądać mecze online, a jeszcze inni zapewne chcieliby na przykład zostać przewodnikiem w dzikiej głuszy. No dla każdego coś miłego, ale porozmawiajmy o bardziej przyziemnych sprawach, takich jak na przykład zakłady na mecze online. Otóż tak, nie musicie przecierać oczu – ponieważ na meczach online da się zarobić – i zaraz pokażemy ci, jak!

W jaki sposób można zarabiać na meczach online?

To bardzo proste, wystarczy, że zarejestrujemy swoje konto u bukmachera, i zaczniemy obstawiać zakłady sportowe – do wyboru mamy naprawdę wiele rodzajów zakładów bukmacherskich – bo możemy na przykład zacząć obstawiać zakłady na żywo, lub też akumulowane . Przy korzystaniu z tej drugiej opcji raczej nie mamy zbyt wielkich szans na to, aby wygrać, ale w zakładach na żywo jest to już bardziej możliwe, chociaż bardzo ważne jest też oglądanie meczu. Dogłębna analiza toczącej się gry, a także zauważenie problemów z jedną lub drugą drużyną może przynieść nam spore zyski. Dlatego bardzo ważne jest, aby uzyskać wysokiej jakości i nieprzerwaną, legalną transmisję, która może nam powiedzieć bardzo wiele, w przypadku obstawiania zakładów na żywo. No dobrze, ale jak taką transmisję znaleźć?

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

U legalnych bukmacherów możesz obejrzeć wybrane przez siebie sporty

To prawda, ponieważ legalni bukmacherzy udostępniają transmisje dla swoich typerów, podczas zakładów na żywo. Co prawda jedynym mankamentem tego jest, że niestety nie na wszystkie mecze można znaleźć transmisje, no i jeszcze pozostaje kwestia tego, że transmisje także są bez odpowiedniego komentarza, ponieważ bukmacherzy legalnie nie mogą skorzystać z takiego rozwiązania. No dobrze, ale kto jest najlepszy, aby oglądać u niego mecze online?

STS TV

Otóż to. STS to jeden z największych bukmacherów na naszym rynku – na dodatek spokojnie można powiedzieć, że oferuje on również najwięcej propozycji na oglądanie sportów online. U bukmachera STS można oglądać :LaLiga, Bundesliga, Serie A, NBA online, Tenis, Transmisje z turniejów CS GO, Ligue 1, Hokej na lodzie (NHL, KHL), inne, ciekawe transmisje.

Każdy z kontem STS może w dowolnym momencie zmienić transmisję, którą chce odtwarzać. Ważne jest to, że typer może oglądać mecz bez obstawiania żadnych wydarzeń, co jest doprawdy bardzo atrakcyjną opcją dla wielu graczy, którzy nie są koniecznie zdecydowani na obstawianie danego sportu. Naturalnie czasami będą nam się wyświetlały reklamy, ale warto jest pamiętać o tym, że STS udostępnia każdą grę za darmo, co też musi wiązać się z pewnymi sprawami. Jeśli chcemy oglądać legalne transmisje na ekranie naszego telewizora bez żadnych reklam czy innych rzeczy, to jedyne, co nam pozostaje, to zapłacić wysoką miesięczną opłatę abonamentową. Innej opcji (legalnej) niestety na to nie ma.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo z tymi zakładami bukmacherskimi? Czyli typy sportowe kontra koronawirus
Następny artykułPoradnik bukmacherski dla opornych – jak grać u bukmachera?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.