Każdy bukmacher organizuje dla swoich klientów szereg interesujących promocji. W poniższym artykule tłumaczymy, jak zarejestrować się w STS, oraz na jakie bonusy i promocje można tam liczyć. Jest to firma, która ma dla swoich klientów wyjątkowo atrakcyjne oferty. Zapraszamy do lektury!

sts bonusy i promocje
Aktualne promocje i bonusy bukmacherskie w STS online

STS – jak się zarejestrować?

Zarejestrowanie się w STS jest naprawdę bardzo proste. Wszystko dzięki wprowadzonej tam usłudze „konto tymczasowe”. Aby stworzyć konto, wystarczy podać podstawowe dane. W polu na kod bonusowy należy wpisać otrzymany kod rejestracyjny – „BETONLINE”. Dzięki niemu można dołączyć do pozostałych graczy oraz złożyć pierwszy zakład za 29 złotych.

Należy jednak pamiętać o tym, że weryfikacja naszych danych będzie konieczna, ponieważ firma musi mieć pewność, że nie podszywamy się pod nikogo. Trzeba przygotować skany dowodu osobistego, numer PESEL oraz numer konta bankowego – tam będą trafiały wypłaty pochodzące z zakładów. Należy wypełnić wszystkie pola – w innym wypadku bukmacher może uznać, że jesteśmy oszustami i zablokować nasze konto. Warto wiedzieć, że wszystkie dane podawane w celach weryfikacyjnych są bezpieczne – STS jest renomowaną firmą i dba o zabezpieczenie informacji dotyczących jej użytkowników. 

STS freebet – 29 złotych całkiem za darmo

Osoby, które podczas rejestracji wpisały kod promocyjny „BETONLINE”, otrzymują bardzo wartościowy bonus – kod ten gwarantuje, że otrzymujemy na swoje konto w serwisie 29 złotych. Za tą kwotę można zrealizować pierwszy zakład u bukmachera. Prawda, że atrakcyjna oferta?

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy zakład otrzymuje się po procesie weryfikacji konta. W większości przypadków zakład staje się widoczny w ciągu około godziny od czasu prawidłowej weryfikacji konta. Czas na wykorzystanie bonusu wynosi aż 120 dni. Mając ten bonus można korzystać ze wszystkich zakładów z wyjątkiem Hitu Dnia oraz zakładów MaxiKombi. Należy również pamiętać, że za pomocą tego bonu nie trzeba kupować jednego zakładu – można go np. rozłożyć na kilka typów. 

Bonus powitalny w STS

Oprócz bonusu rejestracyjnego można również skorzystać z bonusu 100% do 1000 zł. Aby go otrzymać, należy podczas rejestracji zaznaczyć pole „Chcę otrzymać swój bonus startowy!”. Cechą charakterystyczną tego bonusu jest fakt, że warunkom obrotu podlega wyłącznie kwota bonusu, nie zaś kwota bonusu oraz depozytu. Ponadto obrót jest niski. 

Przede wszystkim warto wiedzieć, że STS bukmacher online kieruje do swoich użytkowników jedyną taką ofertę w całej Polsce – oferuje nie tylko niski obrót, ale również wymaga obrotu wyłącznie kwotą otrzymanego bonusu. Szczegółowe warunki bonusu powitalnego są następujące. Można nim obracać trzykrotnie, na dokonanie obrotu przysługuje nam 120 dni. W obrót wliczają się wszystkie zakłady oraz kupony posiadające kurs 1,91. Z promocji wyłączone są zakłady MaxiKombi oraz Hit Dnia.

Akcja bonusowa Polubisz Poniedziałki w STS 

Akcja bonusowa Polubisz Poniedziałki w STS to wyjątkowa oferta, w której nagrody otrzymuje co tydzień tysiąc najbardziej aktywnych graczy. Otrzymują oni kwoty od 20 do 100 złotych. A co najważniejsze: dostają je całkiem za darmo! Dokładne kwoty uzależnione są od zajętego miejsca:

  • miejsca od 1 do 10 – 100 złotych,
  • miejsca od 11 do 100 – 50 złotych,
  • miejsca od 101 do 200 – 25 złotych,
  • miejsca od 201 do 1000 – 20 złotych.

Warunki tej akcji bonusowej są bardzo proste. Bonus poniedziałkowy trzeba obrócić trzykrotnie. Muszą to być zakłady po kursie minimalnym 1,91. Czas na obrót bonusem wynosi 120 dni. Z akcji promocyjnej wyłączone są zakłady MaxiKombi oraz Hit Dnia.

Poprzedni artykułJak dużo czasu poświęcić na analizowanie spotkań?
Następny artykułTotalbet legalny bukmacher w Polsce
Legalny bukmacher online w Polsce. Zakłady bukmacherskie w internecie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Internetowi bukmacherzy online działają w Polsce legalnie na podstawie zezwolenia i licencji Ministra Finansów.