Typowanie wyników sportowych czasami może być dosyć trudne, i nie ważne czy jesteśmy początkującym typerem czy też osobą która zakłady obstawia już od wielu lat. Każdy prawie na pewno miał taką sytuację, gdzie czuł się niepewnie, przez co albo ,,chybił” albo wygrał ale nie było to ,,łatwe” zwycięstwo, dlatego też, aby uzupełnić waszą wiedzę, przedstawiamy wam ten poradnik!

Obstawianie sportu u bukmachera

Doświadczenie – nawet jeśli je masz, pomyśl o rozwoju

Doświadczenie w dowolnym sporcie, który chcemy obstawiać (bądź już obstawiamy) powinno być dla nas priorytetem podczas zdobywania wiedzy na temat zakładów bukmacherskich, z racji tego że zawodnicy danej dyscypliny sportowej często stosują różne taktyki gry a jeśli my tego nie spostrzeżemy w porę, to nie będziemy wiedzieć jaki wynik obstawić, przez co typ może okazać się nietrafiony, nieprawdaż? Takie przewidywanie ruchów jest nam wyjątkowo potrzebne, z racji tego że musimy przecież wytypować wynik lepiej od bukmachera aby wygrać, czyż nie? Następnie, musimy wiedzieć, czy w ogóle lubimy dany sport który chcemy obstawiać? Jeśli odpowiedzieliśmy sobie na to pytanie ,,nie” to równie dobrze możemy zrezygnować z jego typowania. Dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta, przecież jeśli czegoś nie chcemy robić, to automatycznie będziemy starać się tego unikać. Najlepiej jest typować dyscypliny które nas interesują, bądź sprawiają radość w obstawianiu.

Bonusy dla stałych graczy

Od czasu do czasu freebety bukmacherskie pojawiają się również i w ofercie bukmacherów dla graczy z większym stażem. Najczęściej nasz bukmacher powiadamia typera w ten sposób, że otrzymuje on wiadomość od firmy bukmacherskiej, mówiącą że czeka na niego darmowy zakład na konkretną dyscyplinę sportową. Jeżeli kupon okaże się przegrany, nasz gracz oczywiście nie traci swoich środków – w końcu to freebet. Szczegóły takich promocji zawsze są opisane regulaminach każdego bukmachera który prowadzi takie promocje. Pamiętajcie o tym, aby zawsze czytać regulamin tych bonusów, z racji tego że jeśli nie przeczytamy tekstu drobnym druczkiem, to w przyszłości nasze wygrane mogą być mniejsze, ponieważ bukmacher zapewne narzucił takie reguły, a my tego nie zauważyliśmy.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Fora bukmacherskie – świetny sposób na uzupełnienie sportowej wiedzy?

Fora bukmacherskie mogą być przydatne, ponieważ na takowych forach dzielenie się sposobami typowania zakładów sportowych nie jest rzadkością, nie mówiąc już o tym że czasami można tam znaleźć osoby, które często mają jakiś związek ze światem sportowym, lub wręcz są zatrudnione w jakiejś firmie bukmacherskiej, a na forach wylewają swoje zgryzoty związane z pracą u bukmachera. Naturalnie oprócz tych powyższych kwestii, fora bukmacherskie można również wykorzystać do zawiązywania nowych znajomości, przez co typowanie w tandemie może okazać się opcją, dzięki której niektórzy gracze będą mogli wygrywać dwa razy więcej (albo też dwa razy więcej przegrywać).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFora bukmacherskie – czego możemy się dowiedzieć?
Następny artykułRanking najlepszych bukmacherów na rok 2020
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.