Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o podstawy zakładów bukmacherskich, to wiele osób grających na zakładach wcale nie myśli o tym, aby jakiekolwiek podstawy poznać. Jakie więc są podstawy zakładów, które każdy powinien znać?

Podstawy obstawiania zakładów bukmacherskich

Jak dobrać bukmachera?

Oczywiście pierwsze co musisz zrobić, aby zacząć grać na zakładach bukmacherskich, to wybrać odpowiedniego bukmachera. Na prowadzenie zakładów wzajemnych w polskim Internecie obecnie pozwolenie Polskiego Ministerstwa Finansów ma 20 bukmacherów. Ponadto co roku pojawiają się nowe firmy, ale póki co liderzy są pod tym względem bardzo stabilni i nie należy spodziewać się większych zmian. Jednym z najwyżej ocenianych bukmacherów jest polski bukmacher Star-Typ-Sport, który jest najstarszym i najlepszym bukmacherem w naszym kraju – I jednocześnie jest on uważany za jednego z najlepszych.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Bonus bukmacherski

Kto powiedział, że ten bukmacher internetowy zapewni Ci najlepsze warunki bonusu? O to musisz zadbać sam, aby w razie czego nie naciąć się na taki bonus, którego musisz obrócić kilkukrotnie po naprawdę zawyżonych kursach. Ponieważ masz wiele możliwości wyboru, to wybór odpowiedniego bukmachera z odpowiednimi bonusami nie powinien stanowić dla Ciebie problemu – wystarczy że spojrzysz na rankingi bukmacherskie, które pomogą ci podjąć właściwą decyzję.

Wybór dyscypliny, o którą chcemy sie zakładać

Wybór zakładu, który chcesz postawić, jest równie ważny, jak wybór bukmachera. Dlatego znalezienie ulubionego sportu (lub e-sportu) do obstawienia jest kluczową kwestią. Upewnij się, że najpierw postawisz na inne sporty, może spodobają Ci się inne rzeczy, ponieważ ograniczenie się do jednej kategorii nie wpłynie bezpośrednio na Twój sposób na wygraną, ale zdecydowanie możesz uczestniczyć w wielu sportach, ponieważ ta metoda może zapobiec takim sytuacjom, jak obecne używanie Corony W przypadku wirusów nie napotkasz w przyszłości żadnych problemów, więc możesz płynnie przenieść się do swoich innych zainteresowań.

Znajomi od zakładów

Wiesz już, że ktoś postawił zakład? Świetnie, to dla ciebie bardzo ważne. Ale czy podzieli się z tobą swoimi umiejętnościami bukmacherskimi? Przekonasz, że jeśli kogoś takiego poznasz, to na pewno będzie to dla ciebie później bardzo ważne. Dlatego miejsca takie jak fora bukmacherskie lub grupy na Facebooku mogą być dla Ciebie idealnym punktem wyjścia, abyś mógł nauczyć się nowych rzeczy związanych z zakładami bukmacherskimi, a także znaleźć nowych przyjaciół, którzy udzielą Ci przyszłych wskazówek dotyczących zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fora bukmacherskie

Jeśli mówimy już o forach bukmacherskich, to warto sobie o nich kilka słów powiedzieć. W końcu dzięki nim możemy dowiedzieć się naprawdę wielu rzeczy związanych z zakładami bukmacherskimi, firmami, które oferują zakłady, a nawet tym, co dzieje się u poszczególnych sportowców w szatni. Naturalnie nie każde informacje są prawdziwe, jednakże wychwycenie tych najbardziej wiarygodnych może nam pomóc wygrywać zakłady bukmacherskie o wiele częściej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski dla opornych – jak grać u bukmachera?
Następny artykułCzy warto inwestować w coś swoją wygraną na zakładach bukmacherskich?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.