Granie na zakładach bukmacherskich może dla jednych być czystą przyjemnością, a dla innych naprawdę skaraniem boskim. Jednakże dla tych, którzy mają tyle zaparcia, aby grać na zakładach I chcą zacząć z czasem wygrywać – mamy poradnik bukmacherski!

Poradnik bukmacherski dla opornych – jak grać u bukmachera?

Zacznij od przeglądania for bukmacherskich

Jest to zasadniczo uniwersalna porada, ponieważ tak naprawdę bardzo wiele można się dowiedzieć na forach bukmacherskich, od graczy którzy na zakładach zjedli zęby. Często wielu graczy przesiaduje na forach bukmacherskich, aby porozmawiać o swoich zakładach, lub tym, co udało im się wygrać. Jeśli będziesz wystarczająco spostrzegawczy, to zapewne będziesz mógł z tego wyciągnąć całkiem niezłe ilości informacji, więc bądź czujny.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Naucz się czytać kursy bukmacherskie

Pamiętaj o tym, że zazwyczaj kursy bukmacherskie reprezentują sposób, w jaki bukmacher uważa, że jego gracze będą obstawiać daną dyscyplinę sportową. Oczywiście jest to duże uproszczenie, ale generalnie bukmacher ustala kursy w ten sposób, aby zachęcić cię do obstawiania. Pozostawia to dużo miejsca dla inteligentnych graczy, którzy szukają sposobów, których zwykli eksperci od typowania nawet nie rozważą. Oznacza to również, że w przypadku wydarzeń, które mogą przyciągać bardziej przypadkowych graczy, można znaleźć lepsze kursy. Szczerze mówiąc, gracze ci nie mają żadnych wskazówek dotyczących opłacalnej strategii obstawiania. Najczęściej zdarza się to w wypadku takich zakładów, jak na politykę, czy zakłady na wydarzenia specjalne, jak lot na marsa. W końcu tutaj nawet bukmacher ma małe szanse na to, aby wygrać, ponieważ zapewne nie ma zbyt wielu ekspertów od astronomii czy zagranicznej polityki w swoich szeregach.

Korzystaj z bonusów – ale najpierw przeczytaj regulamin

Otóż to, ponieważ tak naprawdę tutaj jest pies w większości pogrzebany. Większość bukmacherów wydaje naprawdę sporo na marketing swoich treści, ale gracze zapominają o tym, że jakoś za to wszystko legalny bukmacher musi sobie odbić kasę, prawda? Dlatego też najczęściej regulaminy zawierają sporo ,,pułapek” w stylu takim, że ciężko nowemu typerowi będzie takim bonusem obrócić, a co dopiero go wypłacić. Dlatego też pamiętaj o tym, że możesz korzystać z bonusów bukmacherskich, ale przed skorzystaniem z nich zawsze czytaj regulamin, bo to może zaważyć nad tym, czy wygrasz zakład I będziesz w stanie wypłacić bonus, czy też zostaniesz z niczym.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj o tym, aby …

Obstawiać zakłady na mecze, o których dużo wiesz. Najważniejsze, żeby nie brać udziału we wszystkich zawodach w danym turnieju, bo to tylko doprowadzi do Twojego bankructwa. Ponadto myślenie, że można uzyskać stały dochód z zakładów sportowych, powinieneś wyrzucić do kosza. U bukmachera nie ma czegoś takiego jak ,,stały zarobek”, a ci, co myślą, że jest to możliwe, to powinni się na serio zastanowić nad tym, co mówią.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online – co, jak, gdzie?
Następny artykułPodstawy obstawiania zakładów bukmacherskich
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.