Nowi gracze muszą od czegoś zacząć granie u bukmachera, każdy to kiedyś przechodzi. Na początku nigdy nie jest łatwo. Należy przejść tą drogę, aby później zacząć wygrywać całkiem dobre sumy pieniędzy. My ze swojej strony chcemy wam ten proces ułatwić i udzielić kilka porad związanych z zakładami bukmacherskimi. Natomiast jakie są to porady? O tym dowiecie się za chwilkę!

Poradnik dla nowych graczy

Grając na zakładach o których się nie wie nic to błąd

Pamiętaj! Zawsze graj na zakładach o których masz pojęcie. Jeśli będziesz obstawiał zakłady sportowe o których nic nie wiesz zawsze będziesz przegrywał, a twoje porażki cię będą mogły wykończyć. Jeśli znasz piłkę nożną to graj tylko na niej, jeśli wiesz o co chodzi w ping pongu to oczywiście obstawiaj na tę dyscyplinę sportową, ale pod żadnym pozorem nie graj na sportach o których nie masz zielonego pojęcia. Warto także korzystać z bonusów jakie bukmacher daje swoim graczom, dzięki nim możesz jeszcze więcej wygrać, albo mniej przegrać w zależności od zakładu. Dodatkową sprawą jest pogodzenie się z porażką, ona na zakładach bukmacherskich była, jest i będzie, nawet najlepsi na nią się natrafiają. Także szybsze oswojenie się z nią, że ona jest pomoże Ci w lepszej i skuteczniejszej grze u buka.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie ma takiego co by nie przegrywał

Strach przed porażką jest jednym z najbardziej powszechnych błędów jakie typerzy popełniają grając na zakładach bukmacherskich. Nawet najlepsi gracze podczas typowania się mylą i przegrywają ogromne sumy pieniędzy. Nie ma takiego który by wygrywał cały czas. Takie zachowanie należy z siebie wyrzucić, gdy się gra u bukmachera, ponieważ dzięki niemu będziemy ponosili jeszcze większe straty. Mowa tutaj o zachowaniu dzięki któremu nie obstawiamy danego zakładu, gdyż strach nam na to nie pozwala i tym samym przepuszczamy potencjalną wygraną. Właśnie przez takie sytuacje popełniamy głupie błędy i obstawiamy nie właściwe zakłady na których jeszcze więcej przegrywamy. Dlatego gdy dostrzegamy u siebie takie zachowanie, że boimy się przegrywać to należy się tego jak najszybciej pozbyć, gdyż obstawiając zakłady nie ma możliwości, że będziemy ciągle wygrywać i musimy się z tym pogodzić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Szukanie wiedzy

Dobrym sposobem na pozyskanie dodatkowej wiedzy są fora bukmacherskie. Na nich możecie znaleźć wszystko co wam się przyda na początku waszej drogi w zakładach bukmacherskich. Gracze którzy tam się udzielają mają już pewnie staż w graniu i z chęcią się z wami podzielą tą wiedzą. W końcu od kogo brać wiedzę jak nie od najlepszych.

Poprzedni artykułParę kwestii związanych z obstawianiem u bukmachera
Następny artykułABC typera – podstawy zakładów sportowych
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.