Niektórzy gracze namiętnie szukają tak zwanych surebetów. O co tutaj chodzi? Jak przygotować się do gry tym sposobem? Z dzisiejszego artykułu dowiecie się również, jakie są zagrożenia wynikające z obstawiania surebetów.

surebety
Co to są surebety w zakładach bukmacherskich?

Wygrana bez względu na wynik

Chcielibyście spokojnie oglądać spotkanie bez obaw o końcowy wynik? Może zdarzyć się sytuacja, że niezależnie od tego, czy wygrają gospodarze, będzie remis czy wygrają goście, to na końcu i tak zarobicie pieniądze. Taka jest właśnie idea surebetów. Zresztą, sama nazwa na to wskazuje. To po prostu pewne zakłady, na których można wygrać niezależnie od finalnego rezultatu. To największa zaleta takiego wariantu. Są też jednak pewne minusy. Wiele osób dostrzega, że ewentualne wygrane są stosunkowo niewielkie. Trzeba natomiast się jednokrotnie sporo natrudzić, żeby znaleźć surebeta, wszystko dokładnie obstawić i rzeczywiście cieszyć się wygraną – niezależnie od tego, co na końcu będzie widniało na tablicy z wynikami.

Przyda się konto u wielu bukmacherów

Co stanie się, jeśli obstawicie wygraną gospodarzy, remis oraz wygraną gości u jednego i tego samego bukmachera? Wtedy po prostu na pewno będziecie na minusie. Kursy są tak ustalane, aby po prostu firmy hazardowe zyskiwały możliwie jak najwięcej gotówki. Taki sposób gry nie ma zatem po prostu absolutnie żadnego sensu. Do surebetów potrzebne są konta u różnych bukmacherów.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Idea tego wariantu polega na tym, aby znaleźć tak wysokie kursy na gospodarzy, na remis oraz na wygraną gości, aby być na plusie niezależnie od finalnego rezultatu. Zawodowcy często szukają czegoś takiego. To metoda, aby bez nerwów o własny kapitał nieco go powiększyć. Ewentualne wygrane niestety są niskie. Jeśli jednak ktoś znajdzie surebety, to raczej i tak nie narzeka. W końcu to po prostu darmowa gotówka. Do tego potrzebne jest konto u wielu buków. Wybierajcie tylko legalnie działającej firmy hazardowe. Szukajcie w ofercie stosunkowo sporych różnic w kursach na poszczególne opcje.

Jakie są minusy?

O jednym z najważniejszych minusów już dowiedzieliście się z tego artykułu. Chodzi po prostu o to, że ewentualne wygrane są niestety niewielkie. Jakie są inne komplikacje? Warto dodać, że takiego surebeta wcale nie jest tak łatwo znaleźć. Na pewno trzeba śledzić strony, które są poświęcone takim informacjom. Dużo typujących korzysta z takiego pomocnego narzędzia, jak kalkulator surebetów. Dzięki temu możecie dowiedzieć się, czy konkretne spotkanie może być zagrane właśnie tym sposobem. Przy pomocy kalkulatora obliczycie, jak duże muszą być stawki na wygraną gospodarzy, remis oraz wygraną gości.

Im więcej kont w legalnych firmach hazardowych, tym łatwiej znaleźć taki pewny zakład. Osoby, które mają na przykład tylko 3 konta mają o wiele mniejsze prawdopodobieństwo, że kiedykolwiek coś takiego im się przytrafi. Innym z zagrożeń jest fakt, że czasami bukmacherzy nakładają limity na swoich zawodników. Należy być zatem przygotowanym na wystąpienie tej sytuacji i w razie czego obstawić zakład gdzie indziej.

Poprzedni artykułPopularność zakładów na piłkę nożną u bukmacherów
Następny artykułReal Madryt za burtą Ligi Mistrzów
Legalny bukmacher online w Polsce. Zakłady bukmacherskie w internecie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Internetowi bukmacherzy online działają w Polsce legalnie na podstawie zezwolenia i licencji Ministra Finansów.