Polskie zakłady bukmacherskie Totalbet to bukmacher, który otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów w 2018 roku. Od tego czasu może legalnie obsługiwać wszelkie zakłady bukmacherskie. Początkowo świadczył tylko usługi stacjonarnie, ale obecnie można również korzystać z jego usług za pośrednictwem internetu. Totalbet należy do konsorcjum pod nazwą „Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych” – ma ona w swoim portfolio wiele firm o ugruntowanej pozycji rynkowej. Mowa tutaj o tabloidzie Super Express, radio stacjach Eska czy VOX FM oraz o stacji telewizyjnej NOWA TV i POLO TV. Totalbet ma zatem duże możliwości w zakresie docierania do szerokiego grona klientów za pomocą reklam w wyżej wymienionych mediach. W poniższym artykule przedstawiamy najważniejsze promocje, jakie ma w swojej ofercie ten bukmacher oraz opisujemy opinie o Totalbet.

totalbet bukmacher w polsce
Polski bukmacher internetowy Totalbet – Opinie, bonusy i oferta zakładów

Promocje oferowane przez bukmachera Totalbet 

Zakłady bukmacherskie Totalbet prowadzą bardzo elastyczną politykę w zakresie promocji. Jego oferta oparta jest na czterech bonusach. Pierwszy bonus to bonus od wpłaty – tradycyjna promocja oferowana również przez wielu innych bukmacherów. W przypadku Totalbet jest to 100% do 500 złotych.

Druga z atrakcyjnych promocji to freebet – jego wysokość wynosi 15 złotych. Nie można go jednak znaleźć w ofercie standardowej. Darmowy zakład otrzymuje się tylko wtedy, gdy rejestrujemy się w Totalbet podając specjalny kod promocyjny. Warunki otrzymania tego bonusu są niezwykle proste: trzeba postawić kupon solo bądź ako po kursie minimalnym 2,00. Najważniejszy jest jednak fakt, że tym darmowym zakładem nie trzeba obracać, to o wiele lepiej niż w STS czy Fortunie. Zatem decyzja dotycząca tego, czy gramy dalej czy też wypłacamy środki z konta, zależy od nas.

Trzecia promocja, którą ma dla swoich klientów bukmacher Totalbet, to Total Bonus – można z niej korzystać grając w zakłady kombi. Gdy postawimy kupon ako z minimum 5 zdarzeniami, wygrana z kuponu będzie powiększona. W niektórych przypadkach bukmacher powiększa ją nawet o 30%.

Ostatnia z promocji Totalbet to Bezpieczny Zakład – polega on na tym, że wygrywać możemy nawet wtedy, gdy na kuponie nie wejdzie nam jeden zakład. Zapisy regulaminu mówią o tym, że na jednym kuponie musi znaleźć się 10 zdarzeń. Należy jednak mieć na uwadze, że zdarzenia, które są objęte zwrotem, także zalicza się do tej promocji. 

Totalbet – opinie o stronie internetowej bukmachera

Jak wskazuje znacząca większość grających i ekspertów z branży online, strona internetowa bukmachera Totalbet jest wykonana na naprawdę przyzwoitym poziomie. Wśród jej zalet wymienia się między innymi fakt, że jest niezwykle czytelna oraz intuicyjna. Ponadto bardzo łatwo można znaleźć na niej informacje na temat aplikacji, wpłat oraz bonusów. W porównaniu do stron innych bukmacherów, Totalbet posiada witrynę na naprawdę przyzwoitym poziomie. 

„Gram w Totalbet od roku i uważam, że to jeden z lepszych Polskich bukmacherów online. Bardzo dobra oferta zakładów z piłki nożnej i esportu. Częste promocje i bonusy dla graczy, wysokie kursy, chyba najwyższe ze wszystkich legalnych buków online.” – opinia z forum betonline.net.pl

Totalbet – opinie o obsłudze klienta

Totalbet w zakresie obsługi klienta również spisuje się bardzo dobrze. Wszyscy klienci mogą skontaktować się z przedstawicielami firmy przez czat, pocztę mailową, formularz kontaktowy lub za pomocą rozmowy telefonicznej. Pracownicy są do dyspozycji graczy od godziny 09:00 do 23:00. Poniżej przedstawiamy dokładne dane, dzięki którym można skontaktować się z działem pomocy technicznej Totalbet:

Bukmacher Totalbet posiada również bardzo rozbudowaną sekcję FAQ – można tam znaleźć 50 odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dotyczą one kwestii rejestracji, kont graczy, wpłat, depozytów itd.

Poprzedni artykułNowe promocje bukmachera STS w internecie
Następny artykułBetclic popularny bukmacher w Polsce
Legalny bukmacher online w Polsce. Zakłady bukmacherskie w internecie oferują darmowe promocje i bonusy bez depozytów. Internetowi bukmacherzy online działają w Polsce legalnie na podstawie zezwolenia i licencji Ministra Finansów.