Weryfikacja danych po założeniu konta bukmacherskiego to wymóg każdego, legalnego bukmachera operującego na terenie naszego kraju. Jednakże dlaczego tak się dzieje? Dlaczego musimy weryfikować nasze dane u bukmachera? Zaraz tego się dowiecie!

Weryfikacja danych u bukmachera

Środek zapobiegawczy przeciwko naciąganiu

Weryfikacja danych u bukmacherów, mimo iż brzmi dość poważnie i kojarzy się zazwyczaj z bardzo skomplikowanymi procesami, jednakże w przypadku branży bukmacherskiej nie jest z nią aż tak źle. To sposób bukmacherów na to, aby jeden gracz nie zakładał kilkunastu kont na raz, jednocześnie odbierając darmowe bonusy bukmacherskie, jednocześnie przyczyniając się do ogromnych strat, które w takim wypadku taka firma by poniosła. Polscy legalni bukmacherzy zazwyczaj od graczy wymagają przede wszystkim skanu dowodu osobistego, jednakże są też inne sposoby na zweryfikowanie naszych danych, które przedstawimy wam za chwilę.

nowy bonus w betclic polska 2020
Kod promocyjny do bukmachera Betclic na nowy bonus 550 PLN

Najpopularniejsze sposoby na weryfikację danych u bukmacherów :

  • Skan dowodu osobistego
  • Skan karty kredytowej
  • Skan prawa jazdy bądź innego dokumentu ze zdjęciem
  • Potwierdzenie adresu zamieszkania i danych poprzez załączenie rachunku za media

Weryfikacja konto to jedno – ale naciąganie to drugie.

Z racji tego że żyjemy w wieku, gdzie niemalże wszystko jest poddawane cyfryzacji, to niemal na każdym kroku narażani jesteśmy na różnego rodzaju oszustwa online przez przestępców bądź oszustów którzy chcą ukraść nasze dane osobowe. Jeżeli chcecie chronić się przed podejrzanymi procederami, zawsze zwracajcie uwagę, kto i dlaczego potrzebuje informacji na wasz temat. Jeżeli na każdym kroku będziecie wykonywać posłusznie wszystkie polecenia, dane wam po drugiej stronie słuchawki, staniecie się łatwym celem.

Jak uniknąć oszustów?

 Aby uniknąć takich sytuacji, przede wszystkim zakładajcie konta tylko u legalnych bukmacherów. Każda legalna firma posiada odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów i podlega przepisom obowiązującym w naszym kraju.

A co jeśli weryfikacja nie przebiegnie pomyślnie?

Taka sytuacja też może się wam zdarzyć. Co można zrobić w takiej sytuacji? Na pewno nie należy panikować. Najlepszą metodą jest wyjaśnienie sprawy poprzez infolinię konkretnej firmy bukmacherskiej. Podajcie swoje dane, opiszcie wszystkie okoliczności i dowiedzcie się, co właściwie się stało. Legalni bukmacherzy są godni zaufania, dlatego też weryfikacja danych jest u nich całkowicie bezpieczna.

Zazwyczaj na stronach tego typu firm należy po prostu wysłać zeskanowany dowód osobisty. Chodzi o to, by dokument był widoczny z dwóch stron, a wszystkie zamieszczone w nim dane były odsłonięte. W ten sposób sprawdzany jest wasz wiek, a wy sami zapisywani zostajecie do bazy tak, abyście po raz drugi nie mogli zarejestrować się na ten sam skan.

Konto bez weryfikacji danych?

Kontobez weryfikacji danych można założyć u Totalbet, STS, bądź LV BET. Musimy pamiętać jednak o tym, że wielu bukmacherów nie pozwala na odebranie bonusów, dopóki nie wpiszemy swoich danych z dowodu oraz nie przekażemy bukmacherowi skanu dokumentu.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS – jak wygląda obstawianie wirtualnych sportów?
Następny artykułJak wygrywać w Texas Hold’em Poker? – Poradnik dla początkujących
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.