Z którego rodzaju promocji bukmacherskich najlepiej skorzystać?

Oglądałeś wczoraj do późna spotkania futbolowe? Typowałeś „na sucho” i udało Ci się wszystkie trafnie przewidzieć (biorąc pod uwagę zakłady 1×2)? Dużo osób w takich momentach podejmuje decyzję o graniu na poważnie. Jeśli wybierzesz zaś firmy bukmacherskie online, to możesz liczyć na atrakcyjne usługi. W tym są oferowane dobrej klasy bonusy. Co obecnie jest zapewniane przez podmioty hazardowe? Dowiedz się o rozmaitych rodzajach i wybierz dla siebie takie bonusy, które będą najbardziej satysfakcjonujące.

Jakie promocje oferuje STS?

Warto mieć konto bukmacherskie online m.in. w STS. Trzeba od razu każdego uspokoić. Wszak ta firma bukmacherska jest legalna. Dodatkowo możesz liczyć na sporo bonusów. Co ciekawe, rozmaitego typu. Na sam start jest zapewniany np. zakład bez ryzyka do 100 PLN. A takie promocje bukmacherskie cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. W końcu tutaj Ty nie ryzykujesz żadnych pieniędzy. Jak przegrasz, to kasę buka. Na takich promocjach bukmacherskich można zaś tylko i wyłącznie zyskać! Dlatego nie dziwi, że cieszą się one sporym zainteresowaniem. Co jeszcze zapewnia obecnie STS? To także bonus w kwocie 1500 PLN. Aby z niego skorzystać, należy mieć konto. Później trzeba wpłacić trzy depozyty. W ciągu 30 dni. Jak się z tym uporasz, to otrzymasz od tego bukmachera online 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Co zapewnia na start Fortuna?

W tym wypadku także mamy dwie różne opcje. Na sam start możesz otrzymać zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Warto zaznaczyć, że trzeba przede wszystkim zarejestrować konto. Interesuje Cię bonus bez depozytu w STS? A może ta właśnie promocja? Bez założenia konta nie obejdzie się w obu tych zagadnieniach. Potem musisz wpłacić pieniądze. Następnie zagrać zakład. Jak to zrobisz, a niestety powinie Ci się noga, to otrzymasz od tego podmiotu hazardowego zwrot. Aż do 600 PLN. Co jeszcze jest oferowane? To bonus przy okazji drugiego depozytu. A często dzieje się tak, że nowe osoby bardzo chętnie zostają z Fortuną na dłużej. Wtedy są odpowiednio nagradzane. Jakie są tutaj najważniejsze zasady? Jeśli wpłacisz pieniądze po raz drugi do tego podmiotu hazardowego, to otrzymasz bonus 50% do 200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jaka promocja jest oferowana przez Fuksiarza?

Jeszcze inny rodzaj promocji zapewnia na start ta firma bukmacherska. Fuksiarz działa legalnie. O to możesz być spokojny. W porównaniu do poprzedników, oferuje on swoje usługi jednak tylko online. To dla Ciebie żaden problem, bo i tak myślisz przede wszystkim o obstawianiu w sieci? Warto zaznaczyć, że dużo osób wybiera tego bukmachera internetowego, ponieważ oferuje on cashback bez obrotu. Jakie są zasady? Musisz zarejestrować się, wpłacić depozyt i zagrać odpowiedni kupon. Jak nie trafisz, to otrzymasz cashback 50% do 500 PLN. Co ważne, ta firma bukmacherska oferuje ten bonus bez konieczności realizowania obrotu. W razie czego możesz zatem od razu wypłacić pieniądze. Np. na swoje konto bankowe. Ewentualnie możesz oczywiście trzymać kasę i dalej obstawiać.

Poprzedni artykułDlaczego nigdy nie powinieneś myśleć o grze w niepewnych firmach bukmacherskich?
Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.